Продукція > AIC TECH INC. > HU2W122MSAS17WPEC
HU2W122MSAS17WPEC
HU2W122MSAS17WPEC AIC tech Inc.
e_hu.pdf
Виробник: AIC tech Inc.
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 3.937" (100.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.51 A @ 120 Hz
на замовлення 90 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 3.937" (100.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.51 A @ 120 Hz.