HV-1302004C-U1930
HV-1302004C-U1930 Harvatek Corporation
HV-1302004C-U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: 3.0MM ROUND PT LED LAMP
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Wavelength: 940nm
Mounting Type: Through Hole
Orientation: Top View
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Dark (Id) (Max): 100 nA
Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Power - Max: 75 mW
на замовлення 424 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.0MM ROUND PT LED LAMP, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Wavelength: 940nm, Mounting Type: Through Hole, Orientation: Top View, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Dark (Id) (Max): 100 nA, Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Power - Max: 75 mW.