Продукція > ROYALOHM > HV03SAF2203T5E
HV03SAF2203T5E ROYALOHM
hv-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 220kΩ; 100mW; ±1%; HV; 200V
Operating voltage: 200V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 400V
Resistance: 220kΩ
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: HV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 220kΩ; 100mW; ±1%; HV; 200V, Operating voltage: 200V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 400V, Resistance: 220kΩ, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HV.