Продукція > ROYALOHM > HV05S8F8203T5E
HV05S8F8203T5E ROYALOHM
hv-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 820kΩ; 125mW; ±1%; HV; 400V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 820kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 400V
Max. overload voltage: 800V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: HV
Conform to the norm: AEC-Q200
Temperature coefficient: 100ppm/°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 820kΩ; 125mW; ±1%; HV; 400V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 820kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 400V, Max. overload voltage: 800V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: HV, Conform to the norm: AEC-Q200, Temperature coefficient: 100ppm/°C.