Продукція > ROYALOHM > HV05WAJ0155T5E
HV05WAJ0155T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 1.5MΩ; 100mW; ±5%; HV; 400V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 1.5MΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: HV
Operating voltage: 400V
Max. overload voltage: 800V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 1.5MΩ; 100mW; ±5%; HV; 400V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1.5MΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: HV, Operating voltage: 400V, Max. overload voltage: 800V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.