Продукція > ROYALOHM > HV06S4J0104T5E
HV06S4J0104T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 100kΩ; 250mW; ±5%; HV; 500V
Case - mm: 3216
Resistance: 100kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 1kV
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 100kΩ; 250mW; ±5%; HV; 500V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 100kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 1kV, Manufacturer series: HV, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.