Продукція > ROYALOHM > HV06W4F1103T5E
HV06W4F1103T5E ROYALOHM
hv-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 110kΩ; 250mW; ±1%; HV; 500V
Type of resistor: thick film
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 110kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 500V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 1kV
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: HV
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 110kΩ; 250mW; ±1%; HV; 500V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 110kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 500V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 1kV, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HV, Mounting: SMD.