Продукція > ROYALOHM > HV06W4J0105T5E
HV06W4J0105T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 1MΩ; 250mW; ±5%; HV; 500V; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 1MΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Max. overload voltage: 1kV
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 1MΩ; 250mW; ±5%; HV; 500V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 1MΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Max. overload voltage: 1kV, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Manufacturer series: HV, Conform to the norm: AEC-Q200.