Продукція > ROYALOHM > HV06W8F2213T5E
HV06W8F2213T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 221kΩ; 125mW; ±1%; HV; 500V
Operating voltage: 500V
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.125W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 1kV
Case - inch: 1206
Resistance: 221kΩ
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 221kΩ; 125mW; ±1%; HV; 500V, Operating voltage: 500V, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.125W, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 1kV, Case - inch: 1206, Resistance: 221kΩ, Case - mm: 3216, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HV, Mounting: SMD, Type of resistor: thick film.