Продукція > KOA SPEER > HV732BTTD1473F
HV732BTTD1473F
HV732BTTD1473F KOA Speer
24_T21v03-2944293.pdf
Виробник: KOA Speer
Potentiometers Rotary control 21mm potentiometer Carbon 47K Ohm Resistance 20% Tolerance 0,25W Metal diameter of shaft 6mm Linear Analog Horizontal PCB Pin Panel mount Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук