HVG-100-30A
HVG-100-30A MEAN WELL USA Inc.
HVG-100-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 27-33V 3.2A
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
LED Power Supplies 96W 30V 3.2A OCP adj w pot..
Інші пропозиції HVG-100-30A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-100-30A HVG-100-30A Виробник : MEAN WELL HVG-100-SPEC.PDF LED Power Supplies 96W 30V 3.2A OCP adj w pot.