HVG-100-30B
HVG-100-30B MEAN WELL USA Inc.
HVG-100-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 15-30V 3.2A
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
LED Power Supplies 96W 30V 3.2A OCP adj w out cable.
Інші пропозиції HVG-100-30B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-100-30B HVG-100-30B Виробник : MEAN WELL HVG-100-SPEC.PDF LED Power Supplies 96W 30V 3.2A OCP adj w out cable