HVG-150-36A
HVG-150-36A MEAN WELL USA Inc.
HVG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 33-40V 4.17A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 33 ~ 40V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 633 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 33-40V 4.17A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.70" L x 2.68" W x 1.53" H (221.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 33 ~ 40V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-150-36A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-150-36A HVG-150-36A Виробник : MEAN WELL HVG-150-spec.pdf LED Power Supplies 150.12W 36V 4.17A IP65 LED PS