HVG-240-42AB
HVG-240-42AB MEAN WELL USA Inc.
HVG-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus, EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 235 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.06" L x 2.68" W x 1.53" H (230.2mm x 68.0mm x 38.8mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 235 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-240-42AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-240-42AB Виробник : MEAN WELL HVG-240-spec.pdf LED Power Supplies 239.4W 42V 5.7A CC + CVIP65 Io/Vo adj w/pot + 3 in 1 Dimming