HVG-320-24AB MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 13.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 319 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 13.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 319 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції HVG-320-24AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-320-24AB HVG-320-24AB Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 321.6W 24V 13.4A Io + Vo adj, 3n1 dim