HVG-320-24B
HVG-320-24B MEAN WELL USA Inc.
HVG-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 13.4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 12 ~ 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 13.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 322 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 13.4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 12 ~ 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 13.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 322 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-320-24B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-320-24B HVG-320-24B Виробник : MEAN WELL HVG.pdf LED Power Supplies 321.6W 24V 13.4A IP67 3in1 Dimming