HVG-320-30B
HVG-320-30B MEAN WELL USA Inc.
HVG-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 15-30V 10.7A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 15 ~ 30V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10.7A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 321 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 15-30V 10.7A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 15 ~ 30V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10.7A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 321 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-320-30B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-320-30B Виробник : MEAN WELL HVG-320-SPEC-1109817.pdf LED Power Supplies 321W 30V 10.7A IP67 3in1 Dimming