HVG-320-54AB
HVG-320-54AB MEAN WELL USA Inc.
HVG-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P 180~528VAC O/P +54V6A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 54V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus, EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 324 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: I/P 180~528VAC O/P +54V6A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 54V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 324 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-320-54AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-320-54AB Виробник : MEAN WELL meanwell_LED-1759595.pdf LED Power Supplies 324W 27-54V 6A Io Adj,3in1Dim CC+CV