HVG-480-24D2
HVG-480-24D2 MEAN WELL USA Inc.
HVG-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P 180~528VAC O/P +24V20A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus, EAC, FCC
Ratings: IP67
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 480 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I/P 180~528VAC O/P +24V20A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, EAC, FCC, Ratings: IP67, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 480 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-480-24D2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-480-24D2 HVG-480-24D2 Виробник : MEAN WELL HVG-480-spec.pdf LED Power Supplies 480W 24V 20A Smart Timer Dimming