HVG-480-30A
HVG-480-30A MEAN WELL USA Inc.
HVG-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CCCV ACDC 25.5-31.5V 16A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 25.5 ~ 31.5V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 16A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 480 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CCCV ACDC 25.5-31.5V 16A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 4.92" W x 1.72" H (235.2mm x 125.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 25.5 ~ 31.5V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 16A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 480 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-480-30A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-480-30A HVG-480-30A Виробник : MEAN WELL HVG-480-spec.pdf LED Power Supplies 480W 30V 16A CV/CC adj via pot