HVG-65-20AB MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Voltage - Output: 20V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 88.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.25A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm), Voltage - Output: 20V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 88.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.25A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750.
Інші пропозиції HVG-65-20AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-65-20AB Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 180-528V 20Vout3.25A 65W CV + CC IP65 Io adj w/pot + 3 in 1 Dimming