HVG-65-24A
HVG-65-24A MEAN WELL USA Inc.
HVG-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 22-27V 2.71A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Voltage - Output: 22 ~ 27V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP65
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.71A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 22-27V 2.71A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm), Voltage - Output: 22 ~ 27V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP65, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.71A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HVG-65-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVG-65-24A HVG-65-24A Виробник : MEAN WELL HVG-65-spec.pdf LED Power Supplies 180-528V 24Vout2.71A 65W IP65