Продукція > MEAN WELL > HVGC-320-2100B
HVGC-320-2100B
HVGC-320-2100B MEAN WELL
HVGC_320_SPEC-1224112.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 320W 76.2-152.4V 2100mA 3in1 Dimming
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DVR CC ACDC 76.2-152.4V 2.1A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 76.2 ~ 152.4V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.1A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-320-2100B HVGC-320-2100B Виробник : MEAN WELL USA Inc. HVGC-320-spec.pdf Description: LED DVR CC ACDC 76.2-152.4V 2.1A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 76.2 ~ 152.4V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV