HVGC-320-2800AB
HVGC-320-2800AB MEAN WELL USA Inc.
HVGC-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P 180~528VAC O/P +114.3V2800MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 57 ~ 114.3V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: cURus, EAC, FCC
Ratings: IP65
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.8A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: I/P 180~528VAC O/P +114.3V2800MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm), Voltage - Output: 57 ~ 114.3V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: cURus, EAC, FCC, Ratings: IP65, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.8A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 320 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HVGC-320-2800AB Виробник : MEAN WELL HVGC-320-spec.pdf LED Power Supplies 320W 2800mA57-114.3V Io Adj, 3in1 Dim CC