HVL600150
HVL600150 B&K PRECISION
Виробник: B&K PRECISION
Description: B&K PRECISION - HVL600150 - Elektronische DC-Last, HVL Series, 3 kW, Programmierbar, 0 V, 600 V, 150 A
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Betriebsspannung, max.: 600V
Nennleistung: 3kW
isCanonical: Y
DC-Last: Programmierbar
usEccn: 3A992.a
Betriebsstrom, max.: 150A
Herstellergewährleistung: 3 Jahre
euEccn: NLR
Produktpalette: HVL Series
productTraceability: No
Betriebsspannung, min.: 0V
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B&K PRECISION - HVL600150 - Elektronische DC-Last, HVL Series, 3 kW, Programmierbar, 0 V, 600 V, 150 A, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Betriebsspannung, max.: 600V, Nennleistung: 3kW, isCanonical: Y, DC-Last: Programmierbar, usEccn: 3A992.a, Betriebsstrom, max.: 150A, Herstellergewährleistung: 3 Jahre, euEccn: NLR, Produktpalette: HVL Series, productTraceability: No, Betriebsspannung, min.: 0V, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).