Продукція > C&B/RESI > HVLR1029B20M0K9
HVLR1029B20M0K9
HVLR1029B20M0K9 C&B/RESI
HVLR.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: RES 20M OHM 0.1% 10W AXIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" Dia x 4.016" L (10.50mm x 102.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 20M OHM 0.1% 10W AXIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" Dia x 4.016" L (10.50mm x 102.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 20 mOhms.