Продукція > RESI > HVLR1279F120MK9
HVLR1279F120MK9
HVLR1279F120MK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 120M OHM 1% 12W AXIAL
Packaging: Bag
Power (Watts): 12W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" Dia x 5.000" L (10.50mm x 127.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 120M OHM 1% 12W AXIAL, Packaging: Bag, Power (Watts): 12W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" Dia x 5.000" L (10.50mm x 127.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 120 mOhms.