Продукція > RESI > HVLR1279F1G00K9
HVLR1279F1G00K9
HVLR1279F1G00K9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 1G OHM 12W 1% AXIAL
Power (Watts): 12W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Non-Inductive
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" Dia x 5.000" L (10.50mm x 127.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 GOhms
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1G OHM 12W 1% AXIAL, Power (Watts): 12W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" Dia x 5.000" L (10.50mm x 127.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 GOhms.