Продукція > RESI > HVLR1279F210MK9
HVLR1279F210MK9
HVLR1279F210MK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 210M OHM 1% 12W AXIAL
Power (Watts): 12W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" Dia x 5.000" L (10.50mm x 127.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 210 mOhms