Продукція > RESI > HVLR1505B330KK9
HVLR1505B330KK9
HVLR1505B330KK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 330K OHM 0.1% 0.7W AXIAL
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.7W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.591" L (6.50mm x 15.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 330 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 330K OHM 0.1% 0.7W AXIAL, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.7W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.591" L (6.50mm x 15.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 330 kOhms.