Продукція > C&B/RESI > HVLR1505F100MK9
HVLR1505F100MK9
HVLR1505F100MK9 C&B/RESI
HVLR.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: RES 100M OHM 1% 0.7W AXIAL
Power (Watts): 0.7W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 255 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100M OHM 1% 0.7W AXIAL, Power (Watts): 0.7W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.