Продукція > C&B/RESI > HVLR1905F20M0K9
HVLR1905F20M0K9
HVLR1905F20M0K9 C&B/RESI
HVLR.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: RES 20M OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.748" L (5.00mm x 19.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 mOhms
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 20M OHM 1% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.748" L (5.00mm x 19.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 20 mOhms.