Продукція > RESI > HVLR2408F680MK9
HVLR2408F680MK9
HVLR2408F680MK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 680M OHM 1% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.945" L (9.50mm x 24.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 680 mOhms
Написати відгук
Description: RES 680M OHM 1% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.945" L (9.50mm x 24.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 680 mOhms.