Продукція > RESI > HVLR2505J500MK9
HVLR2505J500MK9
HVLR2505J500MK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 500M OHM 5% 1.2W AXIAL
Power (Watts): 1.2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.256" Dia x 1.000" L (6.50mm x 25.40mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 500 mOhms
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 500M OHM 5% 1.2W AXIAL, Power (Watts): 1.2W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.256" Dia x 1.000" L (6.50mm x 25.40mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 500 mOhms.