Продукція > RESI > HVLR3908F10M0K9
HVLR3908F10M0K9
HVLR3908F10M0K9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: 10 MOHMS, 5477V MAX, 3W, 1%, 100
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук