Продукція > RESI > HVLR3908F200MK9
HVLR3908F200MK9
HVLR3908F200MK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 200M OHM 1% 3W AXIAL
Packaging: Bag
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" Dia x 1.535" L (8.00mm x 39.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200M OHM 1% 3W AXIAL, Packaging: Bag, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" Dia x 1.535" L (8.00mm x 39.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 200 mOhms.