Продукція > RESI > HVLR3908F20M0K9
HVLR3908F20M0K9
HVLR3908F20M0K9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: 20 MOHMS, 7745V MAX, 3W, 1%, 100
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук