Продукція > RESI > HVLR5208B210MK9
HVLR5208B210MK9
HVLR5208B210MK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 210M OHM 0.1% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.374" Dia x 2.047" L (9.50mm x 52.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 210 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 210M OHM 0.1% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.374" Dia x 2.047" L (9.50mm x 52.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 210 mOhms.