Продукція > RESI > HVLR5208F100KK9
HVLR5208F100KK9
HVLR5208F100KK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 100K OHM 1% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 1% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 100 kOhms.