Продукція > RESI > HVLR7609B500KK9
HVLR7609B500KK9
HVLR7609B500KK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 500K OHM 0.1% 7.5W AXIAL
Power (Watts): 7.5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" Dia x 2.992" L (10.50mm x 76.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 500 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 500K OHM 0.1% 7.5W AXIAL, Power (Watts): 7.5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Non-Inductive, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" Dia x 2.992" L (10.50mm x 76.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 500 kOhms.