Продукція > RESI > HVLR7609F100KK9
HVLR7609F100KK9
HVLR7609F100KK9 RESI
HVLR.pdf
Виробник: RESI
Description: RES 100K OHM 1% 7.5W AXIAL
Packaging: Bag
Power (Watts): 7.5W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.354" Dia x 2.992" L (9.00mm x 76.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 1% 7.5W AXIAL, Packaging: Bag, Power (Watts): 7.5W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.354" Dia x 2.992" L (9.00mm x 76.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 kOhms.