HVP10D-100KFB008
HVP10D-100KFB008 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0011121754_1-2565650.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 100K Ohm 1% 10kV 25ppm
на замовлення 241 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук