HVP10D-100MFB008
HVP10D-100MFB008 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 100M Ohm 1% 10kV 25ppm
на замовлення 604 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук