HVP10D-200MFB008
HVP10D-200MFB008 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0011121754_1-2565650.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 200M Ohm 1% 10kV 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук