Продукція > RIEDON > HVS1206-220MK8
HVS1206-220MK8
HVS1206-220MK8 Riedon
HVS.pdf
Виробник: Riedon
Description: RES SMD 220M OHM 10% 1/4W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage, Non-Magnetic
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 220 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 220M OHM 10% 1/4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Non-Magnetic, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 220 mOhms.