Продукція > VISHAY DALE > HVW1\22M200MLB
HVW1\22M200MLB Vishay Dale
hvwmvw.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.2M OHM 20% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm)
Composition: Carbon Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.2 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2.2M OHM 20% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm), Composition: Carbon Film, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2.2 mOhms.