Продукція > IDEC > HW4B-M1F10-R
HW4B-M1F10-R
HW4B-M1F10-R IDEC
IDEC_HWSeries.pdf
Виробник: IDEC
Pushbutton Switches 22mm Pushbutton Red
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HW4B-M1F10-R Виробник : IDEC Corporation Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount