Продукція > IDEC > HW4B-M1F10-W
HW4B-M1F10-W
HW4B-M1F10-W IDEC
IDEC_HWSeries-1902383.pdf
Виробник: IDEC
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators 22mm Pushbutton White
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Switch Push Button N.O. Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HW4B-M1F10-W Виробник : IDEC Corporation Switch Push Button N.O. Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount