HW4K-21BF10 IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Switch Key Lock N.O. SPST 29.4° Flat Key 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук