Продукція > IDEC > HW4S-2LF10
HW4S-2LF10 IDEC
IDEC_HWSeries.pdf
Виробник: IDEC
Selector Switches 22mm Selector Switch
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HW4S-2LF10 IDEC
Switch Selector N.O. SPST 90° Lever 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount.
Інші пропозиції HW4S-2LF10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HW4S-2LF10 Виробник : IDEC Corporation Switch Selector N.O. SPST 90° Lever 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount